Zebraz Weekend voor leden van Zebrapad en hun partner of mantelzorger
Zebrapad VZW organiseert een weekend voor lotgenoten en hun partner/mantelzorger/begeleider in Hotel Middelpunt*** te Middelkerke.
Het hotel ligt op 750m van het strand.
Het Zebraz weekend vindt plaats op waar de leden van Zebrapad, al dan niet met partner/mantelzorger/begeleider, welkom zijn om samen een fijne tijd te beleven met personen die in soortgelijke situatie zijn terecht gekomen.
Hotel Middelpunt is een modern 3-sterren hotel en biedt een rolstoeltoegankelijk kader met een zorginfrastructuur en -service om zorgeloos te kunnen genieten
Tijdens het weekend stellen we ontmoeting, uitwisseling en ontspanning voorop en vullen we onze tijd samen in met gezelligheid en activiteiten. Het is ook de bedoeling om tijdens het weekend aandacht te hebben en ruimte te maken voor het delen van verhalen en ervaringen.
Op die manier leren lotgenoten elkaar op een ontspannen manier kennen, en kunnen er leuke activiteiten ondernomen worden in een relaxte sfeer. Hierdoor worden lotgenoten ook gestimuleerd om nog deel te nemen aan andere georganiseerde activiteiten, en om verder contact te houden met andere lotgenoten die ze hebben leren kennen. Naast het feit dat er serieuze gesprekken gevoerd kunnen worden, is er zeker ook plaats om samen te lachen en plezier te maken. Dit schept een band waardoor er mooie vriendschappen kunnen ontstaan.
Je neemt deel aan het Zebraz weekend op de manier die voor jou het beste past. De insteek is om in een ontspannen sfeer lotgenoten te ontmoeten en beter te leren kennen, maar het is vooral jouw tijd die je zelf naar wens invult. Zebrapad VZW voorziet een inhoudelijk programma, maar is ook volop gelegenheid om te genieten van de rust en de omgeving.
Gezien wij een niet-gesubsidieerde patiëntenvereniging zijn, wil Zebrapad VZW voor hun leden de prijs toch haalbaar en toegankelijk proberen houden. Dit door een korting aan te bieden aan de toegetreden leden van de vereniging van 60 euro per persoon. Ook aan de partner of mantelzorger die het lid vergezeld op het weekend wordt een korting aangeboden door Zebrapad VZW van 20 euro. Deze bedragen waarin Zebrapad VZW tegemoetkomt in de deelnameprijs voor het Zebraz weekend zijn afkomstig van acties die Zebrapad zelf organiseert om een werking voor lotgenoten aan te kunnen bieden.
Het Zebraz Weekend wordt georganiseerd voor leden van Zebrapad VZW, en hun partner of mantelzorger/begeleider. Ben je nog geen lid, maar wil je graag deelnemen aan ons Zebraz weekend? Voor € 10 per jaar kan je lid worden. Je ontvangt dan niet alleen korting op de deelname aan het weekend, maar je geniet ook van alle voordelen die het lidmaatschap biedt.
PERSONEN DIE LID ZIJN VAN ZEBRAPAD
betalen voor het volledige weekend
€ 95 per persoon als je met z’n tweeën een hotelkamer deelt (twin-kamer)
€ 135 per persoon als je een één-persoonskamer wenst (op basis van een twin-kamer)
Partners of mantelzorgers van het lid van Zebrapad
betalen voor het volledige weekend
€ 140 als je een hotelkamer deelt met het lid van Zebrapad (twin-kamer)
Niet inbegrepen in de kostprijs voor het weekend zijn:
Alle overige consumpties zijn voor eigen rekening: EXTRA dranken tijdens de maaltijden, activiteiten en de vrije momenten ( af te rekenen aan de bar )
Naast het inhoudelijk programma is er per persoon inbegrepen het verblijf, de maaltijden en de door ons aangeboden activiteiten:
1x overnachting in Hotel Middelpunt te Middelkerke
1x ontbijtbuffet
1x heerlijke lunch
1x een 3-gangen diner
water aan tafel
aangeboden consumpties door Zebrapad
workshop creatieve therapie door Moonbow 94*
avondactiviteit (zaterdag)
lezing omgaan met de ziekte en het vinden van rust voor je lichaam en geest door Saar Muylaert**
namiddagactiviteit (zondag)
* Meer informatie over de workshop via onderstaande link
** Meer informatie over de lezing via onderstaande link
Schrijf in tegen 30 maart 2025!
In verband met de organisatie is het fijn dat je je tijdig aanmeldt, en hou er rekening mee dat de plaatsen beperkt zijn.
In de week van 3 tot en met 9 februari worden de inschrijvingen enkel en alleen opengesteld voor personen die nog nooit de kans hebben gehad om te kunnen of te mogen deelnemen.
Vanaf 10 februari kan elk lid zich inschrijven voor deelname aan ons Zebraz Weekend tot ons maximum aantal deelnemers zijn bereikt!
Dit betekent dus dat de eerste ingeschreven zeker meekunnen. Ben je net te laat? Dan wordt je op de reservelijst gezet voor mocht er iemand door overmacht uitvallen, of wordt je op de wachtlijst gezet voor een volgende editie.
Als je het inschrijvingsformulier invult, ontvang je een mail met extra informatie en de vermelding van het te betalen bedrag om deel te nemen aan het weekend. Inschrijving + betaling VOOR 1 april 2025. Inschrijving is pas definitief en geldig na voorafgaandelijke en tijdige betaling via overschrijving.
Na definitieve inschrijving en betaling ontvang je een bevestigingsbrief met praktische details. De laatste richtlijnen ontvang je enkele weken voor het weekend.
Praktische informatie en voorwaarden:
- Deelname aan het weekend is bedoeld voor LEDEN van Zebrapad, en hun partner of mantelzorger. Enkel leden die op 3 en 4 mei effectief lid zijn of zullen zijn, kunnen zich inschrijven. Dit wil zeggen: leden die reeds hun lidmaatschap hebben vernieuwd zich kunnen inschrijven, EN leden die effectief hun lidmaatschap nog zullen hernieuwen indien dit ondertussen vervalt. Let op: hiervan wordt u op de hoogte gesteld per mail wanneer u uw lidmaatschap dient te hernieuwen wanneer de termijn is verstreken. De vervaltermijn van het lidmaatschap van 2024 – 2025 kan u nagaan op de brief die u ontvangen hebt bij aanvang of hernieuwing van je lidmaatschap.
- Deelnemers kunnen zelfstandig ter plaatse raken en terug huiswaarts keren of hiervoor op hulp van derden rekenen. De verplaatsing naar en van Middelpunt gebeurt dus met eigen vervoer of maak afspraken om eventueel samen te rijden.
- Wie deelneemt is zelfredzaam wat betreft zijn eigen persoonlijke verzorging, of kunnen hiervoor op hulp rekenen van hun partner of mantelzorger. Indien gewenst kunnen de deelnemers ook zelf thuisverplegingsdienst regelen die aan het hotel verbonden is. Hiervoor kan Zebrapad een aanvraagformulier bezorgen. Als aanvrager dien je dit zelf te regelen.
- Alle kamers zijn rolstoelvriendelijk en hebben verstelbare bedden. De kamers beschikken over een badkamer met inrijdouche en onderrijdbare wastafel.
- Zebrapad VZW is niet verantwoordelijk voor de kamerverdeling. Wie wenst een kamer te delen met een andere lotgenoot dient dit zelf te regelen. Je kan hiervoor steeds een oproep voor doen op onze Facebookgroep The Dazzle.
- Bij het delen van een twin-kamer is er meestal de mogelijkheid om de één-persoonbedden los van elkaar te zetten. Indien dit zo gewenst is, dien je dit uitdrukkelijk te vermelden bij inschrijving.
- Enkel opgeleide en geattesteerde assistentiehonden zijn toegelaten op vertoon van een geldig paspoort.
- Het hotel voorziet een aantal hulpmiddelen dat je kan gebruiken. Deze kunnen aangevraagd worden bij de inschrijving. Deze middelen zijn soms beperkt in aantal, en zullen worden toegewezen in volgorde van inschrijving.
- In de kamers is er een extra kussen voorzien, zodat wie dit wenst dit niet extra moet meebrengen van thuis.
- De kamer is ook uitgerust met een kleine koelkast.
- Er kan rekening gehouden worden met voedselovergevoeligheden (allergieën en intoleranties). Deze dienen dan ook uitdrukkelijk vermeld te worden. Het bestaande menu van het hotel wordt hier op aangepast IN DE MATE VAN HET HAALBARE. Persoonlijke voorkeur van menukeuze is niet mogelijk.
- Overweeg je deelname als er meer zaken zijn dan je kan aanduiden bij voedselovergevoeligheden, voedingsbeperkingen en/of voedselvoorkeuren op het inschrijvingsformulier, en waar men effectief rekening mee kan houden bij de aanpassing van een groepsmenu.
- Als deze bestaande mogelijkheden onvoldoende zijn, kan er beter geopteerd worden om niet deel te nemen aan het Zebraz Weekend. Of om zelf eten te voorzien dat op zaterdagavond op de kamer of op zondagmiddag in de activiteitenzaal genuttigd kan worden. Let op: in dit geval kan de prijs voor het niet genieten van de aangeboden groepsmaaltijden niet in mindering worden gebracht!
- We verwachten jullie op zaterdag 3 mei 2025 om 14u in de grote zaal van hotel Middelpunt om bij een drankje alvast kennis te maken.
- We ronden het weekend af op zondag 4 mei 2025 rond 16u na het nemen van een groepsfoto.
- Als je ingeschreven bent, verwachten we dan ook dat je komt. Jouw inschrijving kan enkel in geval van overmacht, gestaafd met een geldig attest, worden geannuleerd tot 30 maart 2025. Anders ben je helaas je inschrijvingsgeld kwijt. Idem voor in geval dat uw lidmaatschap niet tijdig werd hernieuwd.
- Hou er rekening mee dat indien je samen met een lotgenoot een kamer deelt en deze zijn of haar deelname toch nog annuleert, dat er dan een meerprijs betaald moet worden als je dan kiest voor een kamer voor 1 persoon op basis van een twin-kamer (ook als je geen andere kamergenoot vindt).
- Deelname aan het Zebraz weekend is op eigen risico, waarbij de verzekering van de vereniging niet aangesproken kan worden.
Wij hebben er alvast zin in. We zien je inschrijving graag tegemoet!